REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Internetu - 69.7%
Laikrakstus un žurnālus - 2.5%
Arhitektūras un būvniecības nozaru izglītojošos materiālus - 5%
Radio un televīziju - 5%
Rokasgrāmatas un mācību materiālus - 10.9%
Skrejlapas un brošūras - 6.7%

Balsis kopā: 119
Balsošana ir beigusies on: 03 Dec 2018 - 00:00

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

 

19-06-2012 -  Rīga aktīvi piedalās Eiropas ilgtspējīgas enerģētikas nedēļas EUSEW 2012 pasākumos

 

Ik gadus pavasara periodā Briselē Eiropas Savienības valstis rīko ilgtspējīgas enerģētikas nedēļu ar nozīmīgām konferencēm, semināriem, lokālām izstādēm, profesionālām darbnīcām, dažādu konkursu dalībnieku apbalvošanas ceremonijām utt. Reizē ar pasākumiem Briselē, uz kuriem vienmēr ierodas daudz delegāciju un vienmēr dalībnieku vidū ir arī Rīgas p/a „Rīgas enerģētikas aģentūras” (REA) pārstāvji, tiek rīkotas aktivitātes arī dalībvalstīs, par kurām informācija tiek sniegta arī Eiropas Savienības interneta portālos.

Šogad EUSEW pasākumos Briselē no 19. līdz 22. jūnijam no REA piedalās Energoefektivitātes informācijas centra vadītājs Juris Golunovs. REA tradicionāli ir dalībniece ar savu pieteikumu arī Eiropas ilgtspējīgas enerģētikas kampaņas konkursā, šogad piesakot ļoti veiksmīgo demonstrācijas projektu par siltumsūkņu ar dziļurbuma termozondēm ieviešanu pašvaldības izglītības iestādē „Kastanītis”. Lielajā daudzskaitlīgo dalībnieku konkursā šoreiz uzvaras laurus uzvarētāju trijniekā plūc REA kolēģi no Zemgales reģionālās aģentūras, kuri pieteikuši sadarbības projektā ar Vāciju renovēto daudzdzīvokļu māju Jelgavā. Citā konkursā kā uzvarētāja ir atzīmēta Latvijā strādājošā ESKO firma „Renesco” par daudzdzīvokļu māju renovāciju Valmierā un Cēsīs. Jāatzīmē, ka SIA „Renesco” aktīvu darbību māju renovācijā ar šo gadu ir uzsākusi arī Rīgā.

EUSEW 2012 laikā 18. jūnijā šogad pirmo reizi REA EUSEW pasākumu veidoja arī Rīgā, organizējot atvērto durvju dienu pie 2008. gadā renovētajām daudzdzīvokļu mājām Kurzemes prospektā 14 un Bebru ielā 4 un piesakot to Briselei. Mājām, kas ar galiem saskaras, ir viena kopēja dzīvokļu īpašnieku biedrība, ko vada populārā Valentīna Jermaka, kas labprāt dalās ar savu pieredzi šo māju renovēšanā un apsaimniekošanā. Atvērto durvju dienas pasākumā interesentiem ir iespēja tikties ar mājas energoefektīvas renovācijas organizētājiem un būvniecības nozares profesionāļiem. REA pēdējo gadu laikā šādas tikšanās rīko ik mēnesi un tas ir jūtami aktivizējis renovācijas procesu Rīgā.

EUSEW 2012 laikā Briselei tika pieteikts vēl viens pasākums, kas notiek Rīgā 20.jūnijā, proti – EM, VARAM un žurnāla „Latvijas būvniecība” organizētā konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2011” noslēgums un apbalvošanas ceremonija Melngalvju namā. Šogad konkursā pieteicies liels dalībnieku skaits, arī no Rīgas. Gaidām konkursa rezultātus.

18.jūnija Atvērto durvju dienas pasākums