REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Internetu - 69.7%
Laikrakstus un žurnālus - 2.5%
Arhitektūras un būvniecības nozaru izglītojošos materiālus - 5%
Radio un televīziju - 5%
Rokasgrāmatas un mācību materiālus - 10.9%
Skrejlapas un brošūras - 6.7%

Balsis kopā: 119
Balsošana ir beigusies on: 03 Dec 2018 - 00:00

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

< Aktualitāšu arhīvs - 12-2011          Aktualitāšu arhīvs - 02-2012 >


 

 

31-01-2012 - Informācija Rīgas daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku pārstāvjiem par iesniegtajiem pieteikumiem uz energoauditiem

2012.gada 26.janvārī ir saņemts 40.daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas Rīgā pieteikums uz mājokļu energoauditiem. Līdz ar to pēc trīspusējo līgumu noslēgšanas uzsāksies darbs pie energoauditu veikšanas. Iepazīties ar ēku sarakstiem, kurās tiks veikti enerogauditi var šeit. Informējam citus interesentus, ka daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku Rīgā pieteikumu pieņemšana turpinās, un ar dokumentu iesniegšanas kārtību var iepazīties šeit.

 

30-01-2012 - Ilgtspējīgas mobilitātes seminārs informē par iespējām elektromobiļu ieviešanai

2012.gada 27.janvārī Rīgas domes sēžu zālē bija pulcējušies vairāku pašvaldību pārstāvji un interesenti sarunai par ilgtspējīgas mobilitātes plānošanu pašvaldībās. Semināru organizēja Rīgas enerģētikas aģentūra (REA) sadarbībā ar Baltijas Vides Forumu (BEF) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) starptautiskā Inteliģentās Enerģijas Eiropai projekta Eltisplus ietvaros.

Lasīt tālāk...

 

25-01-2012 - Norāda uz nepieciešamību noteikt vienotu regulējumu siltumapgādes aprēķiniem valstī

Apkures izmaksas veido ap 70% no kopējiem izdevumiem par mājokļa komunālajiem pakalpojumiem, taču apkures rēķinu sagatavošanas kārtība valstī un pat katrā pašvaldībā atsevišķi ir ļoti atšķirīga, tāpēc būtu nepieciešams vienots regulējums valsts līmenī, uzskata Rīgas pašvaldības speciālisti.

Lasīt tālāk...

 

23-01-2012 - Skaidros, kā tiek aprēķināta maksa par siltumu un kā samazināt patēriņu

Otrdien, 24. janvārī, plkst. 11.00 plašsaziņas līdzekļu pārstāvji tiek aicināti uz AS „Rīgas siltums” (Cēsu iela 3a), kur speciālisti skaidros, kā iespējams samazināt siltumenerģijas patēriņu un atbildēs uz jautājumiem, kā veidojas rēķini par siltumu. Tiks sniegta informācija par siltumenerģijas tarifu, patēriņa uzskaiti, siltuma patēriņa regulēšanas iespējām un iedzīvotāju iespējām piedalīties mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas procesā.

Lasīt tālāk...

 

19-01-2012 - Iedzīvotājiem sagatavots labs izziņas materiāls par siltummaksu un patēriņa regulēšanu

Ir pabeigta brošūras „Metodes siltumenerģijas patēriņa regulēšanai un maksas aprēķiniem centralizētai siltumapgādei pieslēgtiem daudzdzīvokļu dzīvojamiem namiem” izstrāde. Brošūras sagatavošanas nepieciešamību noteica tas, ka izmantojot vienotas aprēķinu metodikas trūkumu valstī reglamentējošo dokumentu līmenī, praksē ir ieviesusies liela aprēķinu veikšanas dažādība, kas lielā mērā ir atkarīga no apsaimniekotāja zināšanu līmeņa un izpratnes par mājā notiekošajiem siltumapgādes procesiem.

Lasīt tālāk...

 

17-01-2012 - Uzmanību! Atvērto durvju dienas izbraukuma informatīvais pasākums par pieredzi daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku siltumnoturības paaugstināšanā DzĪKS “Bāka-2”

2012.gada 24.janvārī notiks Atvērto durvju dienas izbraukuma informatīvais pasākums par pieredzi daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku siltumnoturības paaugstināšanā DzĪKS “Bāka-2”. Pasākumu organizē Rīgas enerģētikas aģentūras Energoefektivitātes informācijas centrs (REA EEIC) sadarbībā ar DzĪKS “Bāka-2”, SIA “Manass” un Latvijas energoefektivitātes asociāciju (LATEA).

Pasākuma vieta: Rīgā pie Dzelzavas ielas 84. nama.
Laiks: 2012.gada 24.janvārī, no plkst 12:00 - 13:30.

Papildus informācija: tālr. 67012443

 

16-01-2012 - Uz starptautisko semināru „Ilgtspējīga mobilitāte pašvaldības attīstības plānošanā” aicināti Latvijas pašvaldību pārstāvji

Rīgas Enerģētikas Aģentūra un Baltijas Vides Forums, sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, aicina pašvaldību pārstāvjus piedalīties starptautiskajā seminārā „Ilgtspējīga mobilitāte pašvaldības attīstības plānošanā”, kas notiks 2012.gada 27.janvārī no plkst. 10:00 līdz plkst. 15:00 Rīgas Domes sēžu zālē, Rātslaukumā 1, Rīgā.

Lasīt tālāk...

 

13-01-2012 - REA aptauja par gaisa temperatūru mājoklī

Rīgas enerģētikas aģentūra (REA) veic aptauju, kurā vēlētos noskaidrot Jūsu atbildi uz sekojošu jautājumu: "Vai Jūs apmierina gaisa temperatūra jūsu mājoklī?". Atbildēt uz jautājumu varat šeit.

 

12-01-2012 - Aptauja par energoefektivitāti mājsaimniecībās

EcoHousing ir Eiropas projekts, kura uzdevums ir veicināt energoefektīvu apkures sistēmu, mājsaimniecībā izmantojamo elektroierīču, kā arī biomasas izmantošanu. Esat laipni aicināti piedalīties EcoHousing projekta aptaujā, kuras mērķis ir noskaidrot, cik aktuāla ir energoefektivitātes tēma mājsaimniecībām. Aptauju elektroniskā formātā var aizpildīt šeit.

 

12-01-2012 - Inovatīvā formā diskutēs par Enerģētikas stratēģiju 2030

LR Ekonomikas ministrija informē, ka tā ir izveidojusi diskusiju vietni internetā, aicinot ikvienu, kam rūp Latvijas enerģētikas politikas attīstība, dot savu ieguldījumu Latvijas ilgtermiņa enerģētikas politikas veidošanā, dalīties savā redzējumā, komentēt, uzslavēt un konstruktīvi kritizēt ministrijas izstrādāto „Enerģētikas stratēģija 2030” projektu.

Lasīt tālāk...

 

12-01-2012 - Skolēni vēl var piedalīties pētniecisko darbu konkursā par māju energoefektivitāti

Līdz 2012.gada 15.februārim pagarināts termiņš pētniecisko darbu konkursam par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektīvu apsaimniekošanu. Konkursā aicināti piedalīties 12. klašu skolēni, jo divi laureāti ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un SEB bankas atbalstu saņems atlaidi 50% apmērā pirmajiem diviem pilna laika klātienes studiju gadiem. Savukārt viens konkursa dalībnieks – saņems projekta „Mājas draugs” simpātijas balvu 100 latu apmērā.

Lasīt tālāk...