REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

 

24-09-2015 - Klāt 2015.gada Rīgas Enerģētikas dienas

 

Šogad Rīgas Enerģētikas dienu ieskaņai notiks pasākums 30.septembrī, kas saistīts ar Eiropas programmas Intelligent Energy Europe projekta “EURONET50/50max” partneru (no 13 Eiropas valstīm) pieredzes apmaiņas vizīti uz energoefektīvi renovētu skolu Rīgā.

Rīgas Enerģētikas dienas šogad raksturīgas ar pasākumiem, kuru organizācijā un norisēs aktīvu dalību ņem dažādas Eiropas Savienības institūcijas Briselē. Tāds ir arī  pasākums, kurā notiks Enerģētikas dienu atklāšana – starptautiskais seminārs „Rīga – inovāciju politika bezizmešu mobilitātei”. Tā galvenais organizētājs ir  Eiropas Komisijas Attīstības ģenerāldirektorāta konsultatīvā grupa. Savukārt Enerģētikas dienu galvenā pasākuma – starptautiskās izstādes „Vide un Enerģija 2015” laikā tiks organizēti divi starptautiskie semināri un divas radošās darbnīcas ar bezizmešu transporta un viedas pilsētas attīstības  tematiku, kuru darbā piedalīsies, vai kuras vadīs  ES pārstāvji. Īpaša uzmanība tiks pievērsta jaunās ES Energoefektivitātes direktīvas ieviešanas procesam Latvijā. Radošās darbnīcas diskusijā par šo tēmu, cita starpā,  ir aicināti dalībai arī Saeimas un Ekonomikas ministrijas pārstāvji. Ņemot vērā smago jaunā Energoefektivitātes likuma apspriešanas gaitu Saeimā, diskusija pasākumā varētu būt visai interesanta.

Kā katru gadu, Rīgas Enerģētikas dienu laikā  tiek organizēta arī RTU Zinātniskā konference, kuras „Siltumenerģētikas un siltumfizikas” sekcijas konference ar interesantu programmu tiek organizēta 22.oktobrī. Pie ikgadējiem pasākumiem jāmin arī starptautiskā Reinholda Šmēlinga konference, ko organizē Rīgas arhitektu birojs 29.oktobrī, kā arī Lietpratēju diskusiju kluba seminārs par daudzdzīvokļu māju renovācijas gaitu 2015.gadā Rīgā, ko organizē REA Energoefektivitātes informācijas centrs, un ar ko noslēdzas Rīgas Enerģētikas dienas 30.oktobrī.

Tiksimies Rīgas Enerģētikas dienu pasākumos!

 

Rīgas enerģētikas dienu 2015 pasākumu kalendārs

30-10-2015 - Seminārs: „Daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku renovācijas gaita Rīgā 2015.gadā un finanšu atbalsta izstrāde”

Darba kārtība          Reģistrācijas forma

15-10-2015 - Seminārs: ILGTSPĒJĪGAS ENERĢĒTIKAS RĪCĪBAS PLĀNS kā instruments: drošai, tīrai un efektīvai enerģijai viedās pilsētās

Darba kārtība (LV) (EN)          Reģistrācijas forma

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt