REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

 

20-03-2017 - Aicinām piedalīties ceturtajā GreenS projekta sanāksmē par Zaļo publisko iepirkumu

 

Aicinām Jūs piedalīties GreenS projekta sanāksmē “Latvijas nevalstisko organizāciju iesaiste zaļā publiskā iepirkuma ieviešanā”, kas notiks 2017.gada 22.martā no plkst. 9:30 – 12:30, Rīgas domē, Rātslaukumā 1, 511. kabinetā, Rīgā. Tā būs ceturtā sanāksme projekta “GreenS” diskusiju ciklā, kas veltīta Zaļā publiskā iepirkuma sekmīgai ieviešanai Latvijas pašvaldībās.

Šoreiz sanāksmes tēmas ir saistītas ar nevalstisko organizāciju lomu, veicinot zaļā publiskā iepirkuma izplatību, kā arī sekmējot vides apziņu sabiedrībā. Sanāksmē tiks apskatīti dažādu nevalstisko organizāciju darbības rezultāti – vides apziņu veicinošas akcijas; piemēri zaļajam publiskajam iepirkumam ēdināšanā; elektroenerģijas sertificēšana; zaļie festivāli.

Tiešsaistē pasākums būs redzams - https://pasvaldiba.riga.lv/LV/Channels/Riga_Municipality/Online_sarunas/default.htm, sanāksmes laikā jautājumus varēs uzdot, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Vairāk informācijas par projekta GreenS zaļā publiskā iepirkuma aktivitātēm lūdzu skatīt - http://greensproject.eu/lv/zinas-un-jaunumi/

Sanāksmes darba kārtība

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt