REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

 

17-03-2017 - Atskats uz izstādi Māja I 2017

 

No 2017.gada 9. līdz 12.martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika 31. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde Māja I 2017, kurā tika prezentēti nozares jaunumi, inovatīvas tehnoloģijas, tostarp, energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu izmantošanas jomās, kā arī aktuāli celtniecības un remonta risinājumi.

Izstādē “Māja I 2017” piedalījās 384 uzņēmumi no 11 valstīm: Austrijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Čehijas, Dānijas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Ukrainas. Izstādē cita starpā bija iespēja redzēt fasāžu siltināšanas sistēmas, apkures sistēmas un to sastāvdaļas katlus, degļus, siltummaiņus, sūkņus, radiatorus, grīdas apsildes risinājumus, kā arī tādus atjaunojamās enerģijas avotus kā saules kolektorus, siltumsūkņus un citus (skatīt izstādes ceļvedi šeit).

Izstādes ietvaros notika vairāki ar enerģētikas tematiku saistīti semināri: 2017.gada 9.martā  plkst. 12.00 BT1 izstāžu kompleksa Hallē Nr. 1, (balkons) notika A/S “RĪGAS SILTUMS” seminārs, bet 2017.gada 10.martā plkst.10.00 Konferenču zālē Nr. 1. (2. stāvā) notika Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas (LNPAA), Latvijas Namu pārvaldnieku ģildes rīkotais seminārs „Daudzdzīvokļu māju pārvaldīšanas prakse un energoefektivitātes paaugstināšanas iespējas”.

A/S “RĪGAS SILTUMS” seminārā bija iespēja uzzināt, ka uzņēmums kopumā nodrošina siltuma piegādi ēkām ar kopējo platību 19,2 miljoni kvadrātmetru. Tāpat apmeklētāji varēja uzzināt par  šogad plānotajiem  remontdarbiem siltuma pārvadē, uzņēmuma pakalpojumiem ēku iekšējo sistēmu apkalpē, kas iekļauj individuālo siltummezglu, apkures, aukstā un karstā ūdens apgādes, kanalizācijas un elektroinstalācijas sistēmas. Īpašu interesi izraisīja prezentācija “Ērts un efektīvs risinājums - automātiskā mērierīču nolasīšanas sistēma vienlaicīgi visiem skaitītājiem dzīvoklī un ēkā”.

Seminārā „Daudzdzīvokļu māju pārvaldīšanas prakse un energoefektivitātes paaugstināšanas iespējas” īpašu interesi izraisīja prezentācija (skatīt šeit) “Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu atbalsta programma”, ko prezentēja Mārtiņš Upītis un Ingus Salmiņš no ALTUM.

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt