REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Internetu - 69.7%
Laikrakstus un žurnālus - 2.5%
Arhitektūras un būvniecības nozaru izglītojošos materiālus - 5%
Radio un televīziju - 5%
Rokasgrāmatas un mācību materiālus - 10.9%
Skrejlapas un brošūras - 6.7%

Balsis kopā: 119
Balsošana ir beigusies on: 03 Dec 2018 - 00:00

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

 

10-10-2011 - Izstādē „Vide un Enerģija 2011” diskutēs par inovatīviem risinājumiem energoefektivitātes paaugstināšanai un atjaunojamās enerģijas izmantošanai

 

Rīgas Enerģētikas dienu ietvaros starptautiskajā izstādē „Vide un Enerģija 2011” Ķīpsalā 2011.gada 21.oktobrī notiks seminārs “Inovatīvi risinājumi energoefektivitātes paaugstināšanai un atjaunojamās enerģijas izmantošanai” ar plašu tematiku par tehniskajām novitātēm, kas aktīvi tiek ieviestas pēdējos gados Eiropā un pasaulē un ienāk arī energoefektivitātes un atjaunojamās enerģijas tehniskos risinājumos Latvijā.

Kā uzsver Rīgas Enerģētikas aģentūras direktore Maija Rubīna, „jauni tehniskie risinājumi un iekārtas enerģētikā attīstās ļoti strauji un gan izstāde, gan seminārs ir labākais veids, kā informēt par to sabiedrību”.

Reģistrācija no plkst.10.30, semināra sākums – plkst. 11.00

Seminārā uzstāsies gan valsts un pašvaldību atbildīgo institūciju pārstāvji, gan sabiedrisko organizāciju pārstāvji, zinātnieki un uzņēmēji.

Semināra pirmā sesija veltīta atjaunojamajai enerģijai un neizmantoto siltuma plūsmu reģenerācijai. Tajā spriedīs ar ES klimata politikas mērķiem un pasākumiem Latvijā, inovatīviem energoefektivitātes pasākumiem Rīgas pilsētas siltumavotos, kā arī par pirmo reālo Latvijas ģeotermālās enerģijas staciju Liepājas reģionā

Tāpat varēs uzzināt par netradicionāliem risinājumiem zema potenciāla siltuma plūsmu izmantošanai un notekūdeņu siltuma rekuperāciju daudzdzīvokļu mājās, kā arī par jaunākajām tendencēm biogāzes un biomasas koģenerācijas jomā

Otrā sesija, kas sāksies no plkst. 13.30, būs veltīta energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumiem,  bezizmešu mobilitātei un viedajiem tīkliem.

Tajā diskutēs par modernajām elektromobiļu uzlādes kolonnām, ēku aizsargpārklājumiem, ekoloģisko siltināšanu, viedajiem tīkliem (smart grids), enerģijas patēriņa un apkures izmaksu samazināšana sporta hallēs, kā arī par starptautisko inovatīvu tehnoloģiju pārnesi uzņēmumu konkurētspējas veicināšanai.

Semināra darba kārtība

Seminārā aicināti piedalīties gan speciālisti, gan tas būs interesants plašam apmeklētāju lokam.

Pieteikties dalībai seminārā var līdz 18.10.2011, sazinoties ar I.Nokalnu (tel.67012444; 26435501; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

Kā zināms, no 2011.gada 20. līdz 2011.gada 23.oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 7.starptautiskā izstāde “Vide un Enerģija 2011”. Izstādē uzņēmēji aicināti smelties idejas jaunam biznesam, apzināt iespējas uzņēmējdarbības attīstībai un atrast jaunus sadarbības partnerus, kā arī izzināt iespējas, ko piedāvā jaunākās vides, enerģētikas un atkritumu apsaimniekošanas tehnoloģijas. Savukārt ikviens interesents izstādē varēs uzzināt, kā jauno tehnoloģiju ienākšana ietekmē mūsu sadzīvi, ko no piedāvātā iespēju klāsta varam ieviest savā ikdienā.

Papildus informācija:

Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore
Tālr.: 67065011, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ilze Stebera, BT 1 sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 67065007, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.